Minu tehtud pildid
Esimesed sammud fotokaga
Sunday, May 6, 2012
Lipstu silla juures allikatel.
Käisime looduses ja pildistatud sai kahte konna:
Huvitav murdunud puu:
Siim ja Kapu istuvad:
Sipelgas :
Sambla lilled:
Sammal puul:
Sambla torud:
Kaput ja Gertut koikse viies nägime põtra.
Hakkas üle tee minema:
Vaatas meid:
Jooksis metsa:
Piilus puude vahelt:
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment