Sunday, May 6, 2012

Lipstu silla juures allikatel.

 Käisime looduses ja pildistatud sai kahte konna:
 Huvitav murdunud puu:
 Siim ja Kapu istuvad:

 Sipelgas :
Sambla lilled:


 Sammal puul:
 Sambla torud:
Kaput ja Gertut koikse viies nägime põtra.
Hakkas üle tee minema:
Vaatas meid:
Jooksis metsa:
Piilus puude vahelt:


No comments:

Post a Comment